servis365

Atrakce, zábavné programy na klíč

SERVIS 365, V středu 24/347, 160 00 Praha 6 - Vokovice
Telefon: +420 739 016 339, +420 605 507 371
http://www.servis365.cz, e-mail: info@servis365.cz

Elektrická jednokolka Airwheel - NOVINKA!


Popis

Objednejte na Vaši akci a vyzkoušejte si skvělou jízdu s tímto špičkovým elektrickým jednokolem, nebo dvoukolem, za zaváděcí cenu na 5 h., sestava jednokolka + dvoukolka.

Gyroskopická elektrická jednokolka Airwheel je přelomem v osobní dopravě. Pohybujte se tiše rychlostí neúnavného běžce po chodnících, do kopce i po terénu. Na jedno nabití baterie ujedete 9 - 13 km (záleží na náročnosti terénu a hmotnosti jezdce). Airwheel má neuvěřitelnou rekuperaci kinetické energie při jízdě z kopce a brzdění. Při jízdě z kopce nabijete i zcela vybitou baterii na další kilometry jízdy. Stejným principem pracuje i elektroautomobil.

Výhodou je, že Airwheel není věkově omezen a jezdit se naučí opravdu každý.

Bezpečnost je zajištěna na špičkové úrovni. Každá jednotka má vestavěná bezpečnostní opatření, která zaručují hladkou jízdu. V případě, že seskočíte, kolo automaticky vypne napájení a bude stále pípat, abyste věděli, že gyroskop už není v akci. Přístroj se nikdy nevypne náhle, i když neslyšíte pípání. Kolo lehce zabrzdí, takže můžete vždy bezpečně sestoupit. Silné hliníkové pedály mají protiskluzovou úpravu, a lze je snadno složit. Dalším bezpečnostním prvkem je vodotěsnost s IP56 krytím.

Technické požadavky

Prostor záboru min. 10 x 30 m, ideální je rovný a pevný terén, např. parkoviště, málo frekventovaná vozovka apod. Doba přípravy cca 20 minut včetně přípravy trati.

Určeno pro

Děti od 12 let a dospělé.

Elektrická jednokolka Airwheel Elektrická jednokolka Airwheel Elektrická jednokolka Airwheel Elektrická jednokolka Airwheel Elektrická jednokolka AirwheelElektrická dvoukolka Airwheel

Cenu atrakce naleznete v ceníku atrakcí.

Fotogalerie zábavné akce záběry z akcí
atrakce foto atrakcí
malování ukázky malování
kreativní programy kreativní programy
Servis365 - idatabaze.czSpolečenské, firemní akce - idatabaze.cz

Web-Recenze.cz
webdesign (c) Medianet

doporučujeme: reklamní předměty | Reklamatrade s.r.o. | strojní vyšívání | pneuservis Holeček | pension GREENSTAR | zábavné atrakce |svoz odpadu | rekreační potápění | MKsport - půjčovna lodí | čakrové kameny